تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها
تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها

توضیحات آگهی

فریم دستگاه هواساز هایژنیک مانند هواساز استاندارد از جنس پروفیل آلومینیوم اکسترود شده به همراه اتصالات از جنس آلومینیوم دایکاست یا پلی آمید می‌باشد. قطر پروفیل‌های آلومینیومی در هواساز هایژنیک به اندازه‌ای است که امکان عایق کردن ما بین دو جداره خارجی و داخلی هواساز تا ضخامت 2 اینچ وجود داشته باشد.در پروفیل‌های آلومینیومی مخصوص هواساز هایژنیک، وجه داخلی پروفیل دارای انحنای محدب یکدست بوده تا از تجمع، رسوب و انباشته شدن گرد و غبار در کنج‌های داخلی هواساز جلوگیری شود.
کیفیت و جنس فریم هواساز هایژنیک بسیار حائز اهمیت است بدین دلیل که نباید در اثر تغییرات دمایی و رطوبت تغییر طول دهد. تغییر در طول پروفیل‌ها در اثر گرمایش باعث بروز نشتی و مکش هوا از درزهای به وجود آمده می‌شود و دستگاه را از حالت هوابند و هایژنیک خارج می‌کند.
بدنه دستگاه هواساز هایژنیک به صورت دو جداره طراحی و ساخته می‌شود. این کار به دو دلیل انجام می‌شود. دلیل اول عایق کردن ما بین دو جدار داخلی و خارجی هواساز برای جلوگیری از اتلاف حرارتی و برودتی می‌باشد و دلیل دوم ایجاد فاصله با جدار داخلی برای جلوگیری از آسیب دیدگی جدار داخلی و نشت هوای فیلتر نشده به داخل هواساز می‌باشد که می‌تواند دستگاه را از شرایط هایژنیک خارج کند. برای ساخت جدار داخل که بسیار حائز اهمیت است معمولاً از ورق استیل با ضخامت مناسب استفاده می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “هواساز هایژنیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *