تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها
تماس بگیرید
شماره آگهی: 33912
تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها

توضیحات آگهی

هارت مودم مدل NTN-HA-9700
ساخت شرکت مهندسی نادین طیف نگار قابلیت کالیبراسیون تجهیزات دارای پروتکل هارت را با استفاده از نرم افزار تحت ویندوز فراهم می نماید . کتابخانه استاندارد اراپه شده همراه با نرم افزار امکان تنظیم بیش از 90 درصد از پارامترهای ضروری ترانسمیترهای مختلف از برندهای معتبر دنیا را داشته و همچنین این نرم افزار امکان افزودن کتابخانه های تخصصی تجهیزات مختلف که ددر قالب DTM فایل و توسط سازنده تجهیز اراپه می شود را نیز داراست .
این تجهیز در 15 سال گذشته به مشتریان محترم زیادی از صنایع گوناگون کشور اراپه شده و دارای خدمات گارانتی تعویض ۲ ساله و خدمات پس از فروش 5 ساله می باشد . همچنین این تجهیز با امکان تست و عودت به شرط عدم نیاز به مشتریان محترم اراپه می شود .
فیدبک دریافت شده از کارکرد تجهیز توسط مشتریان محترم حاکی از آن است که تعداد بسیار زیاد و متنوعی از تجهیزات ابزاردقیق که توسط سازندگان مختلف دنیا اراپه شده اند در ارتباط با مودم هارت مشکل کار نداشته اند .
پروتکلHART یکی از محبوب ترین پروتکل های ارتباطی است که در اتوماسیون صنعتی برای ارسال و دریافت اطلاعات دیجیتالی از طریق سیم کشی آنالوگ بین دستگاه های هوشمند و سیستم های کنترل استفاده می شود. این پروتکل پیشرفت پروتکل ارتباط سریال مانند RS485 است و در صنایع نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
این پروتکل توسط امرسون در دهه 1980 به عنوان یک پروتکل ارتباطی اختصاصی برای رسیدگی به نقص های موجود در پروتکل ارتباطی 20-4 میلی آمپر، که فقط می تواند یک پارامتر یا مقدار اندازه گیری شده را انتقال دهد، توسعه داده شد. با پروتکل HART، تلاش های اتوماسیون صنعتی می تواند به ارتباطات دو طرفه دست یابد که نقص های 20-4 میلی آمپر را برطرف کرده اما همچنین زیرساخت خود را حفظ می کند. زیرا پروتکل HART می تواند سیگنال های دیجیتال را با تطبیق آن بر روی سیگنال های آنالوگ بدون اغتشاش یا تداخل ارسال کند.
تأثیر موارد بالا ایجاد دو کانال ارتباطی همزمان است: سیگنال آنالوگ 20-4 میلی آمپر و یک سیگنال دیجیتال. دلیل این ترکیب به این خاطر است که از این پروتکل به عنوان پروتکل ترکیبی یاد می شود. کاربرد های معمول مانند دستگاه های ابزار دقیق می توانند از سیگنال 20-4 میلی آمپر برای ارسال مقدار اولیه اندازه گیری شده و از سیگنال دیجیتالی برای ارسال اطلاعات استفاده کنند.
پشتیبانی از دستگاه های مبتنی بر 20-4 میلی آمپر به این معنی است که شرکت ها می توانند با استفاده از سخت افزار قدیمی خود به کار ادامه دهند. این امر، همراه با گسترده تر شدن این پروتکل، سطوح اتخاذ پروتکل را بالا برد، تا زمانی که به استانداردی در صنعت تبدیل شد.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “هارت مودم مدل NTN-HA-9700”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *