تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها
تماس بگیرید
شماره آگهی: 16099
تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها

توضیحات آگهی

دبی سنج جرمی کوریولیس، همچنین به عنوان یک جریان سنج اینرسی شناخته می شود وسیله ای است که سرعت جریان جرمی یک سیال را که از طریق یک لوله عبور می کند ، اندازه گیری می کند. سرعت جریان جرمی سیال است که از یک نقطه ثابت در هر واحد زمان عبور می کند..

دبی سنج جرمی کوریولیس را در هر واحد زمان (مثلاً کیلوگرم در ثانیه) که از طریق دستگاه جریان دارد اندازه گیری می کند. حجمی ، سرعت جریان جرمی است که با چگالی سیال تقسیم می شود. اگر چگالی ثابت باشد ، رابطه ساده است. اگر مایعات چگالی مختلفی دارند ، پس رابطه ساده نیست. برای مثال چگالی مایعات با توجه به دما ، فشار یا ترکیب تغییر می کند. مایع همچنین ممکن است ترکیبی از فازهایی مانند سیال با حباب های فرو رفته باشد. چگالی واقعی به دلیل وابستگی سرعت به غلظت مایع کنترل شده قابل تعیین است.

دبی سنج جرمی کوریولیس برای اندازه گیری جریان جرمی ، جریان حجمی ، چگالی و دما طراحی شده اند. هنگامی که یک مایع یا یک گاز از محور نوسان حرکت می کند ، نیروهای کروریولیس در سیستم های نوسان ایجاد می شوند. سیستم اندازه گیری کوریولیس از طراحی متقارن است و از یک یا دو لوله اندازه گیری مستقیم یا منحنی تشکیل شده است. سنسورها در انتهای ورودی و خروجی تغییر فاز حاصل در هندسه نوسان لوله را ثبت می کنند.
021-86122529
021-86031607
021-86031736
021-88746664
021-88746663

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مس فلومتر اندرس هاوزر مدل 83P”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *