تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها
تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها

توضیحات آگهی

خط تولید و بسته بندی آب معدنی و آشامیدنی گروه صنعتی پویش کاران بصورت کاملا اتوماتیک بوده و از لحاظ کیفیت در سطوح بالا قراردارد . کلیه فرایند مربوط به تولید بصورت برنامه نویسی شده صورت می پذیرد و از ظرفیت ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ عدد در ساعت متغیر می باشد.

فرآیند و ماشین آلات خط تولید آب معدنی:
خط تولید آب معدنی و آشامیدنی ، از قسمت ابتدایی آن که مربوط به سیستم های تسویه آب می باشد آغاز می گردد.تسویه آب بسته به نوع کیفی منطقه مورد نظر تغییر پیدا می کند. به این صورت که با افزایش میزان سختی آب و بار میکروبی آن ، تجهیزات بیشتری برای آماده سازی نیاز می باشد و در صورت دارا بودن کیفیت بالا ، به تجهیزات کمتری نیاز دارد.
گام بعدی ، سیستم تولید بطری می باشد که در ظرفیت های متنوعی تولید می گردد. تولید بطری متشکل از تجهیزات مختلفی می باشد که از جمله آن می توان به دستگاههای تزریق باد (باد کن)، خط تولید هوای فشرده (کمپرسورهای اسکرو) و همچنین قالبهای تولید شده مختص دستگاه تزریق هوای فشرده اشاره نمود.
گام سوم ، مربوط به خط کامل بسته بندی می باشد که از لحاظ حجم و ابعاد در طبقه بندی های مختلفی قراردارد. این خط از سیستم آماده سازی بطری آغاز و به استرچ پالت منتهی می گردد.
ظرفیت های مختلفی در این زمینه از لحاظ حجم و ابعاد در نظر گرفته میشود. سیستم های تولیدی خط تولید و بسته بندی آب معدنی از سیستم رج کن (ردیف کن) آغاز می گردد. بعد از انتقال به پرکن و انجام عملیات بسته بندی ابمعدنی و پس از انتقال به قسمت لیبل زن و طی شدن فرایند لیبل زنی به سیستم بسته بندی شریک پک هدایت شده و از خط تولید خارج می گردد.
کلیه فرآیند مربوط به سیستم بسته بندی بصورت تمام اتوماتیک بوده و بدون دخالت دست صورت می پذیرد.

جهت استعلام قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی کارخانه جات خط کامل تولید و بسته بندی آب معدنی و آشامیدنی ، با ما تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “خط تولید و بسته بندی آب معدنی و آشامیدنی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *