تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها
تماس بگیرید
شماره آگهی: 16362
تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها

توضیحات آگهی

ترانسمیتر اختلاف فشار زیمنس سری SITRANS P500برای رسیدن به بالاترین انتظارات برای اندازه گیری فشار با دقت بسیار خوب و کاربر پسند طراحی شده است و به طور یکپارچه در خانواده ترانسمیتر فشار تفاضلی SITRANS P ادغام شده است.با بکارگیری اینمحصول، می توانید فشار را در بالاترین سطح انتظار اندازه گیری کرد.

این ضریب برابر با ۰.۰۳٪ می باشد و همچنین ارزش های برجسته ای برای تأثیر فشار و دما استاتیک بر نتایج اندازه گیری را تضمین می کند به این ترتیب، عملکرد کل را تا ۰.۰۹٪ تا زمان رد شدن از ۱۰: ۱ تضمین می کند. از آنجا که این ویژگی به این معنی است که تنها یک ترانسمیتر فشار تفاضلی می تواند برای محدوده های مختلف اندازه گیری استفاده شود، هزینه های موجود را بدون نیاز به کاهش کیفیت نتایج اندازه گیری می تواند به طور قابل توجهی کاهش یابد.

ترانسمیتر اختلاف فشار زیمنس پایداری بلندمدت دارا می باشد همچنین باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری در فواصل کالیبراسیون طولانی می شود و تضمین می کند که همیشه می توانید بر روی نتایج اندازه گیری در بلند مدت تکیه کنید.

دراین نوع ترانسمیتر ها امکان استفاده مستقیم ازسنسور فشاردر دمای فرایند تا ۱۲۵ درجه سانتیگراد (۲۵۷ درجه فارنهایت) را فراهم می کند. با استفاده از مفهوم ورودی اپراتور با استفاده از ۳ دکمه میتواند دستگاه را تنظیم کند که می توان به راحتی بدون نرم افزار استفاده کرد. حتی نمایشگر می تواند منحنی و نمودارهای روند را بر روی صفحه نمایش برای نظارت بر فرآیند ارائه کرد.
021-86122529
021-86031607
021-86031736
021-88746664
021-88746663

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ترانسمیتر اختلاف فشار زیمنس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *