تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها
تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها

توضیحات آگهی

ارائه مواد و تجهیزات و قطعات دستگاه ها و پکیج های تصفیه آب و پساب
تجهیزات تصفیه فاضلاب

تجهیزات تصفیه فاضلاب برای تصفیه، اصلاح و پردازش پساب فاضلاب استفاده می شود.

طبق تعریف، تصفیه فاضلاب مخلوطی از مواد جامد محلول یا معلق را از منازل مسکونی، کشاورزی و صنایع حمل می کند. برخی از فاضلاب ها آلوده هستند، به این معنی که پسماندهای صنعتی، مواد شیمیایی، سموم یا سایر مواد قابل اعتراض به مقدار کافی وجود دارند که باعث کاهش قابل اندازه گیری کیفیت آب می شوند. اغلب، تجهیزات تصفیه فاضلاب در تصفیه خانه های فاضلاب، تأسیساتی که از یک سری مخازن، صفحه نمایش، فیلترها و سایر فرآیندها برای حذف مواد جامد محلول و معلق از فاضلاب استفاده می کنند، استفاده می شود. تجهیزات تصفیه فاضلاب نیز ممکن است به صورت تجاری استفاده شوند، معمولاً در ارتباط با سیستم های زیرزمینی یا زیرسطحی مانند فاضلاب، چاه های دفع و حوضچه های زباله.

تجهیزات تصفیه فاضلاب برای دستیابی به سه سطح تصفیه استفاده می شود:
تصفیه فاضلاب اولیه از غربالگری برای حذف اجسام بزرگ، محفظه های شن برای حذف ذرات کوچکتر و مخازن رسوب برای جداسازی جامدات از مایعات استفاده می کند.

تصفیه فاضلاب ثانویه از روش های بیولوژیکی مانند لجن فعال، فیلترهای چکنده و تالاب استفاده می کند. لجن فعال یک میکروارگانیسم حاوی باکتری است که مواد آلی را تجزیه می کند. به طور معمول، لجن فعال همراه با هوادهی و هم زدن استفاده می شود. فیلترهای چکنده بسترهایی از محیط های درشت هستند که در قسمت پایین تخلیه می شوند. تالاب ها یا حوضچه های زباله به تعامل نور خورشید، جلبک ها، میکروارگانیسم ها و اکسیژن متکی هستند.

پس از تکمیل تصفیه اولیه و ثانویه، فاضلاب ممکن است با کلر یا سایر ترکیبات ضد عفونی کننده یا با ازن یا اشعه ماوراء بنفش (UV) ضد عفونی شود.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ارائه مواد و تجهیزات و قطعات دستگاه ها و پکیج های تصفیه آب و پساب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *