تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها
تماس بگیرید
شماره آگهی: 18080
تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها

توضیحات آگهی

سوئیچ های فشار (پرشر سوئیچ UE ) برای قطع یا وصل(باز یا بسته شدن) مدارهای الکتریکی در فشارهای انتخاب شده برای کار با شیرهای برقی یا دستگاههای دیگر مورد استفاده در سیستم استفاده می شود.

از پرشر سوئیچ UE برای تشخیص وجود فشار مایع استفاده می شود. بیشتر سوئیچ های فشار یک دیافراگم یا صدای حلقه به عنوان یک عنصر تشخیص. حرکت این عنصر حسگر برای فعال کردن یک یا چند کانتکت سوئیچ برای نشان دادن زنگ یا نشان دادن یا شروع زنگ کنترل استفاده می شود.

هرچه الزامات ایمنی دقیق تر شود ، عامل تعیین کننده فشار صنعتی ، فشار دیفرانسیل و / یا سوئیچ دارای تأیید درجه SIL2 بر آن سوئیچ تجهیزات و فرآیندهای و پرسنل محافظت می شود. برآورده کردن نیازهای موقعیت مکانی خطرناک از طریق مصوبات و گواهینامه های سراسر جهان ، پرشر سوئیچ UE سری 120 انتخابی است که جوهای انفجاری بالقوه و فاسد کننده وجود داشته باشد.

پرشر سوئیچ UE دارای مجوز 120 سری SIL2 انواع فشار ، خلاء ، فشار دیفرانسیل و دامنه دما و همچنین اتصالات فرآیند ، مواد مرطوب شده و انواع حسگر را ارائه می دهد. با داشتن یک سکوی انعطاف پذیر مشترک ، مدل ها به سرعت می توانند در کارخانه برای نیازهای ویژه مانند دامنه ها ، اتصالات فرآیند و رتبه بندی های الکتریکی سازگار شوند. صنایع معمولی با استفاده از سوئیچ دارای مجوز 120 سری SIL شامل مواد شیمیایی ، پتروشیمی ، پالایشگاه ، تولید و انتقال نفت و گاز و داروسازی است
۰۲۱-۸۶۰۳۱۶۰۷
۰۲۱-۸۶۰۳۱۷۳۶
۰۲۱-۸۸۷۴۶۶۶۴
۰۲۱-۸۸۷۴۶۶۶۳

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پرشر سوئیچ UE”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *