تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها
تماس بگیرید
شماره آگهی: 11917
تبلیغات گستر | تبلیغ رایگان، آگهی رایگان، نیازمندی ها

توضیحات آگهی

ترموول یک لوله ته بسته وهادی حرارت است که سنسور را پوشش داده وان را از جریان ،فشار،ارتعاش و خوردگیهای ناشی ازسیال فرایند محافظت می کند.بااستفاده ازترموول میتوان سنسور را بدون توقف فرایند برای کالییراسیون ،تعویض،تعمیر،خارج کرد.

هر ترموول یک جزء مهم از هر نقطه اندازه گیری دما است. از آن برای جدا کردن فرایند از محیط اطراف استفاده می شود ، در نتیجه از محیط و پرسنل محافظت می کند و باعث می شودو از خود حسگر دما در برابر فشارهای زیاد و سرعت جریان محافظت شود .

ترموول به روش های مختافی درلوله ها یا مخازن فرایند نصب میشوند.انواع مختلفی از ترموول ها وجود دارد که ازنظر جنس ،روش نصب یاساقه متفاوت هستند.تنوع ترموول ها،انها رابرای کاربردها وشرایط محیطی مختلف مناسب کرده است.

هرترموول ها دارای دواتصال است.یکی اتصال فرایند (Process connection)که به لوله با مخزن متصل میشود و دیگری اتصال تجهیز ابرازدقیق (Instrument connection) که به سنسور دما متصل می شود.طول قرار (imsertion lenght) یا طول (u lenght) مشخص کننده عمق قرار گیری ترموول در مخازن یا لوله است و به فاصله نوک ترموول تا اتصال فرایند ان اطلاق می شود .

با توجه به کاربرد بی حد و حصر ، تعداد زیادی نوع از ترموول طراجی و ساخته می شود. نوع اتصال فرآیند و روش اصلی ساخت معیارهای مهم تمایز طراحی هستند. می توان یک تمایز اساسی بین ترموول های دنده و جوشی و آنهایی که اتصالات فلنج دارند ایجاد کرد.

ویژگی های ترموول ویکا
جنس ترموول:فولاد ضد زنگ ۳۱۶ , ۳۰۴

مونل monel , هستلوی hastelloy , اینک . نل inconel

اتصال فرایندی:دنده، جوشی،فلنچیینه

نوع ساقه : مخروطی taperad , مستقیم straight , پلکانی stepped

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ترموول ویکا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *