در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

رایفر دانش ایلیا ( چاپ تمبر اختصاصی و تولید اقلام فیلاتلی از جمله پاکت های مهر روز،کارت پستال و ...)

رایفر دانش ایلیا ( چاپ تمبر اختصاصی و تولید اقلام فیلاتلی از جمله پاکت های مهر روز،کارت پستال و ...)

  • خدمات چاپ و تبلیغات
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
  •    تهران تهران
  • 22 بازدید

مؤسسین شرکت رایفر دانش ایلیا که از بازنشستگان شرکت ملی پست ج.ا.ا می باشند ، بعد از بازنشستگی طی قرار دادی با شرکت ملی پست ج.ا.ا در زمینه طراحی و بازار یابی و چاپ تمبر اختصاصی و اقلام فیلاتلی شروع به فعالیت نموده اند.

گفتنی است تمبر اختصاصی یک محصول جدید و هیجان انگیز است که به شما این امکان را می دهد تا تصاویر و عکس های مورد نظر خود را تبدیل به تمبر پستی نمایید. این تمبرها واقعی بوده و دارای ارزش پستی می باشند. دوست داران تمبر می توانند با جمع آوری این تمبر ها به مجموعه کلکسیونری خود تنوع بیشتری بخشیده و به دلیل تیراژ بسیار پائین این تمبر ها به مجموعه های خود ارزش افزوده مضاعفی ببخشند.
شرکت رایفر دانش ایلیا با استفاده از تکنیکهای مختلف و با بهره بردن از تکنولوژی روز و با ایجاد تنوع و طراحی های منحصر به فرد توانسته است امکان انتخاب بیشتری را در اختیار متقاضیان قرار دهد. از جمله این امکانات می توان به چاپ بلوکی تمبر (چهارقطعه ای که در میان کلکسیونر ها محبوبیت فراوانی دارد ) و نیز امکان چاپ 16 قطعه عکس متفاوت در یک برگ تمبر اختصاصی اشاره نمود.

شرکت رایفر دانش ایلیا اولین شرکت خصوصی فعال در امر طراحی و چاپ تمبر اختصاصی و اقلام فیلاتلی با مجوز شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در کشور است که در کنار طراحی و تولید تمبر اختصاصی ، تولید اقلام فیلاتلی از جمله پاکتهای مهر روز و کارت پستال را نیز به انجام می رساند. لازم به ذکر است که کلیه فرایند های تهیه و تولید این پاکات (طراحی ، چاپ ، . . . ) نیز توسط این شرکت به انجام می رسد

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان